Skip links
Panel PREMIUM

Dla deweloperów

Panel Novatik PREMIUM to idealne rozwiązanie dla deweloperów. Wysoka jakość, nowoczesna prezencja oraz 30 letnia gwarancja to atuty, które przyciągają potencjalnych klientów. Łatwy, szybki montaż oraz prosta logistyka to atuty, które docenią profesjonaliści.

Panel Novatik PREMIUM został stworzony by dać Ci alternatywę dla wszechobecnych pokryć falistych czy dachówkowych. Z profilem Novatik PREMIUM zbudujesz dach solidny, o prostej ponadczasowej estetyce, bez zbędnych architektonicznych ozdobników. Mocne liniowe profilowanie i grube poziome linie sprawiają, że dach wykonany w Novatik PREMIUM będzie idealnym wyborem na wszelkiego rodzaju nowe obiekty jaki i renowacje starych. Gładkie powierzchnie i zmniejszona wysokość przetłoczenia pozwalają wykorzystywać go na dachach o złożonej geometrii i to już od 16 stopni kąta nachylenia dachu.

Nowoczesna i w pełni zrobotyzowana technologia produkcji gwarantuje panelom Novatik PREMIUM świetne wykończenie i dokładne spasowanie. Ogranicza ryzyko nieszczelności czyniąc z nich jeden z najbezpieczniejszych systemów dachowych. Pokrycie może być montowane gwoździami lub wkrętami z minimalnym zużyciem 8 sztuk/m2.

Więcej
Scroll