Skip links
Panel PREMIUM

Stal wysokiej jakości

Panel Novatik PREMIUM to najwyższej jakość stal z huty VoestAlpine.
Długi okres gwarancyjny wynika z zastosowanych warstw antykorozyjnych oraz rodzaju rdzenia stalowego. Umiejscowienie wkrętów z dala od miejsc spływu wody zapewnia bezpieczne użytkowanie na przestrzeni wielu dekad.

Panel Novatik PREMIUM został stworzony by dać Ci alternatywę dla wszechobecnych pokryć falistych czy dachówkowych. Z profilem Novatik PREMIUM zbudujesz dach solidny, o prostej ponadczasowej estetyce, bez zbędnych architektonicznych ozdobników. Mocne liniowe profilowanie i grube poziome linie sprawiają, że dach wykonany w Novatik PREMIUM będzie idealnym wyborem na wszelkiego rodzaju nowe obiekty jaki i renowacje starych. Gładkie powierzchnie i zmniejszona wysokość przetłoczenia pozwalają wykorzystywać go na dachach o złożonej geometrii i to już od 16 stopni kąta nachylenia dachu.

Nowoczesna i w pełni zrobotyzowana technologia produkcji gwarantuje panelom Novatik PREMIUM świetne wykończenie i dokładne spasowanie. Ogranicza ryzyko nieszczelności czyniąc z nich jeden z najbezpieczniejszych systemów dachowych. Pokrycie może być montowane gwoździami lub wkrętami z minimalnym zużyciem 8 sztuk/m2.

Więcej
Scroll