Skip links
panel natura stone

Unikalny wzór

kv_grafika-premium
Unikalny wzór

Profil Novatik NATURA STONE zaprojektowaliśmy tak, aby odtworzyć niepowtarzalny wygląd starych, tradycyjnych dachów kamiennych.

Autentyczny wygląd, wyjątkowy design i oryginalne detale, to zalety panela Novatik NATURE STONE, które nadadzą wspaniały akcent każdemu domowi.

GWARANCJA TECHNICZNA

Podczas procesu produkcyjnego panele Novatik NATURA poddawane są wielu procedurom kontroli jakości, co skutkuje jednym z najtrwalszych i najbardziej odpornych na warunki atmosferyczne stalowych systemów dachowych na rynku. Dachy Novatik NATURA są zaprojektowane tak, aby wytrzymać próbę czasu i są zalecane zarówno do inwestycji prywatnych, jak i komercyjnych.

GWARANCJA ESTETYCZNA

Każdy panel Novatik NATURA wykończony jest skałą bazaltową, pokrytą warstwą ceramiczną, która w temperaturze powyżej 900 stopni Celsjusza przechodzi proces utrwalania koloru. Daje to dach o trwałym i ultraodpornym na promieniowanie UV kolorze. Wszystkie kolory w gamie profili Novatik NATURA odzwierciedlają świat przyrody, a nasze dachy zachowają swój wyjątkowy wygląd przez wiele lat.

20
LAT GWARANCJI ESTETYCZNEJ
50
LAT GWARANCJI TECHNICZNEJ
nowoczesna technologia

Współczynnik odporności na korozję do 8 razy wyższy niż w przypadku innych dachów stalowych.

Każdy profil Novatik NATURA składa się z najwyższej jakości rdzenia stalowego, zabezpieczonego z obu stron warstwą aluminiowo-cynkową i wykończonego powłoką z kawałków skał wulkanicznych.

Panele Novatik NATURA ważą ok 7 kg/m2, znacznie mniej niż tradycyjne pokrycia dachowe. Ich niewielka waga sprawia, że są idealnym wyborem do dachów nowych, a także do renowacji dachów starszych.

Lekki dach zmniejsza ogólne koszty materiałów i czas montażu, a także ogranicza przerwy spowodowane pracami renowacyjnymi. Systemy dachowe Novatik NATURA są zalecane dla dachu o nachyleniu nie mniejszym niż 12° (Klasyk jest jedynym profilem, który może być stosowany przy nachyleniu 12°, wszystkie pozostałe o nachyleniu 16°).

PANELE NOVATIK NATURA

Panel STONE

ZALETY PANELA NATURA STONE
  • Wodoodporne uszczelnienie
  • Zwiększona izolacja akustyczna
  • Perfekcyjne wykończenie
  • Trwałość
  • Ochrona i zabezpieczenie przed trudnymi warunkami pogodowymi
  • Lekkość i łatwość instalacji
  • Przyjazny środowisku
BUDOWA PANELA
Warstwy Warstwy

01. przezroczysta powłoka akrylowa
02. warstwa posypki
(kawałki skały wulkanicznej)
03. warstwa bazowa
04. podkład akrylowy 2 μm

05. warstwa ochronna AlZn
06. stal
07. warstwa ochronna AlZn
08. podkład akrylowy 2 μm

A. Bazalt - skała wulkaniczna
B. Powłoka ceramiczna

KOLORYSTYKA ELEMENTÓW SYSTEMU

Kolorystyka: DARK MOON

INFORMACJE TECHNICZNE
ZOBACZ FILM

DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA

1310 mm

DŁUGOŚĆ KRYJĄCA

1250 mm

SZEROKOŚĆ KRYJĄCA

370 mm

ZUŻYCIE NA M2

2,15 panela

KĄT NACHYLENIA DACHU

Min 16°

GRUBOŚĆ STALI

0,4 mm

WAGA NA M2

6,23 kg/m2

02

Następny krok

Wybrałeś panel?

Uzupełnij zamówienie o gąsiory i panele szczytowe!

Naturalnie ekoneutralnie

Drzewo za dach - dołącz do akcji

Działamy przyszłościowo. Zamawiając dach w systemie Novatik przyczyniasz się do ochrony klimatu poprzez wsparcie naszej akcji #SadzimyDrzewaZNovatik.

Chcesz pomóc naturze? Zamów dowolny dach i przyślij nam zdjęcie. Za każde zdjęcie zamieszczone w serwisie Instagram z hashtagami: #SadzimyDrzewaZNovatik sadzimy jedno drzewo w Polsce.

Jak to wygląda?

Więcej
Scroll